Březen 2009

půlnoční slunce BUDE

31. března 2009 v 14:57 | Ginger - majitelka blogu |  TW knihy
Takže horká novinka!!!
Bude se pokračovat Twilight ságy alias patý díl se momentálně dopisuje!!! .Stephenie Meyer vyhlasila na svých oficiálních stránkách, že pokračuje na dopsání páté knihy Midnight Sun čili Půlnoční slunce. Je to Stmívání, ale z Edwardova pohledu. Většina fanoušků Twilight ságy si tuto knížku nedopsanou přečetli na internetových stránkách. Ve Velké británii to bylo vyhlášeno i v TV a nakladatelství v USA mají pro Stephenie i nový obal knihy!!! No není to bomba?
Tady je to, o čem vám říkala na jejích stránkách:
June 2008 Update: In response to the outrageous number of emails that I have received with questions concerning Midnight Sun, I talked to Stephenie this weekend and she asked me to let everyone know that Midnight Sunis her next project. She has not yet finished writing it (and there is no timeline set up, so we all need to put a lot of effort into being patient for a while longer), but she is definitely still planning on having it published. And, after Breaking Dawn comes out, Stephenie will have much more time to focus on writing Midnight Sun.

Překlad:
Červen 2008 Update: Z nespočtu e-mailů, které mi přišli s žádostí o to, jak je na tom kniha Midnight Sun, jsem mluvil se Stephenií tento víkend a ona mě prosila, abych jejím fanouškům vyřídil, že Mdnight Sun je jejím dalším následujícím projektem. Kniha ještě nebyla dopsána (a ještě ani nevíme, za jak dlouho, protože časový limit není stanoven a my potřebujeme co nejvíce úsilí na dlouhé čekání), ale určitě plánuje MS zveřejnit. A po vydání BD bude mít Stephenie daleko více času na to, aby se soustředila na psaní MS.

//<![CDATA[ //]]> Takže, co vy na to? Já jsem šťastná, ale čekala jsem to, ale i tak překypuju štěstím, protože jsem doetla Rozbřesk, již v sobotu, a nemám co číst dál

Edwardův koncert

29. března 2009 v 18:25 | ginerva - majitelka blogu |  TW videa, hudba
že by při natáčení twilight nebylo co dělat?

už máte .................ROZBŘESK?

27. března 2009 v 7:45 | ginerva - majitelka |  TW knihy
Lidičky já už od včerejška, prošla jsem půlku Plzně, ale mám ho, mám ROZBŘESK. Famózní knížka, už jsem skoro v půlce ................. tak kupujte a zdělujte, už ho máte? kdy ho mít budete? líbí se vám? mě osobně připadá úžasnej.

tak nevím

25. března 2009 v 18:21 | ginerva - majitelka
mám pokračovat v kapitole až na věky? nevím, ale je zatím bez velkých ohlasů, takže jestli se vám nelíbí .......... budu se tedy věnovat více temným časům, nebo něčemu jinýmu ...........

2. kapitolka - Přípravy

21. března 2009 v 16:27 | Ginger - majitelka blogu |  povídka TW Až na věky věků
Další povídečka, zatím ještě vypraví jen Bella

2. kapitola - Přípravy
,,Aice k vám dnes přijede, přemluvíte Charlieho, stejná historka, my kempujeme a Alice s Rosalií a Esme chystají dámskou jízdu, na které nemíš chybět" vystoupili jsme z auta a já ho vedla do svého pokoje.
,,Takže mě čeká víkend s tvou rodinou?"
,,Ne, jen s jedním jejím členem" posadili jsme se na postel, ,,Carl bere Esme na přednášku, na které už byli tisíckrát, Ros a Emmett si chtějí vyrazit do přírody" a u té věty se pousmál, ,,a Alice bere Jaspera na dostihy, řekněme, že měla příjemnou vidinu, jak obohatit její, již tak velkou kasičku a Jas chce projet motorku" ta novina mě hřála, celý víkend s ním, pokud tedy ....
,,A Jacob?"
,,Pozvu ho, až budete s Alicí přemlouvat Charlieho já .......... jestlli se o něco pokusí tak ........." umlčela jsem ho polibkem
,,o nic se nepokusí" nevěřil mi, ale už na tohle téma nenavázal.
,,Alice dorazí chvíli po Charlim, který tu bude za půl hodiny, což mě vede k otázce ..." začal svými rty bloudit po mém krku, jeho sladký, studený dech mě přiváděl k šílenství, ,,co dělat tich 29 zbylých, sladkých minut, než budu muset zmizet oknem"
,,Nemusíš mizet ...." začala jsem, hlavu natočila tak, že jsem se ztácela v jeho očích. Zadržel dech, odtáhla jsem se, on si ke mě zase přisedl, nedíval se na mě, ale jako na kořist, má touha políbit ho byla neútěšně obrovská, ale věděla jsem, že on se pere s něčím jiným, s mou vůní mé krve.
,,Mám ..." chtěla jsem si odsednout, on si mě ale stáhl k sobě, položil mě na postel a začal líbat, velmi hrubě a přitom to bylo nádherné, sladké, to jak se mi jeho vůně dostávala do mých úst a nosu, pootevřela jsem ústa a čekala na jeho sladký polibek, který jsem nedostala, odtáhl se ode mě.
,,Promiň" řekl, netušila jsem zač se mi omlouvá, bylo mi to jedno, bylo mi jedno, že zašel až moc daleko, že tohle bylo moc nebezpečné, moje ruce se zapletly do jeho vlasů a své rty jsem přitiskla na jeho, stáhla jsem ho sebou na postel, pohyboval se opatrně, jakoby se bál, že mi ublíží, ta pomalost mě zžírala, začala jsem mu rozepínat knoflíčky košile
,,Bello" znovu jsem ho umlčela polibkem, jeho ruce bloudily po mém těle, zastavily se, až se mé tričko vyhrnulo a jeho ledové ruce se otřely o mou kůži, zavzdychala jsem, jeho oči, rozšířené překvapením a touhou se zúžily a jeho hladová ústa se vrhly na můj krk, líbal mě a rukou jezdil po mé kůži, byla jsem rozpálená a jeho tělo mě chladilo, znovu se ode mne odtáhl.
,,Charlie" zamumlal, naposledy mě políbil na ústa, jazykem přejel po mých rtech a zmizel, nechal mě ležet na posteli, vzrušenou, rozpálenou a rozcuchanou a ........ bože, jeho ústa a ruce na mém těle a ........
,,Bells?"
,,Už jdu Charlie" rychlý vpád do reality, řekla jsem si, upravila jsem se a sešla dolů.
,,Ahoj"
,,Ahoj, nějaká uřícená" podotkl, no jo tati, to víš, právě jsi nás s Edwardem vyrušil ve velmi choulostivé chvíli, ale jinak .........
,,Cvičila jsem" asi mi to uvěřil
,,Plány na víkend?"
,,Tak trochu, víš Alice a Rosalií chystají s Esme dámskou jízdu, nakupování a tak ..... zvou mě"
,,Ten, tam nebude?"
,,Ne, Edward a ostatní jedou kempovat" řekla jsem a nasadila tragickou masku, zkousl to
,,Už zas?"
,,ty zas jedeš na ryby"
,,no já ......" naštěstí, než stačil domluvit a vyřknout své obavy někdo zaťukal.
,,Alice" vydechla jsem po otevření dveří, ,,zachránila jsi mi ....
,,život" dořekla a usmála se na mě.
,,Dobrý den Charlie"
,,Ahoj Alice"
,,Zmínila se vám Bella o plánech na víkend?"
,,Ano, říkala, že s vámi bude matka"
,,Samozřejmě, pojedeme nakupovat"
,,Tak v tom případě by možná ........"
,,Bych mohla pomoci Belle zabalit" řekla Alice, popadla mě za ruku a vedla do pokoje. Vytáhla kufr a složila do něj pár věcí, které vytáhla z tašky co měla s sebou, pohled jí zklouzl na neupravenou postel, jejíž deka ležela na zemi a polštář byl zmuchlaný a natrhlý, rychle jsem se tu spoušť chystala uklidit, když jsem na Alicině tváři uviděla úsměv.
,,Alice"
,,Měla jsem krátké vidění" řekla s úsměvěm, zalapala jsem po dechu.
,,Neboj Bello, opravdu jen krátké" řekla a táhla mě do auta, stačila jsem se jen rozloučit s Charliem a už jsem jela v jejím novém porche. Edward usoudil, že čekat na Vánoce nemá cenu a Alici to porche koupil, jak řekl, k výročí jejich setkání, které mají až za dva měsíce. Dojeli jsme k jejich domu, Edward mi už otevíral dveře.
,,Vítej doma" řekl a vytáhl mě z auta. ,,Co bude na programu?" zaptala jsem se, když jsem viděla odjíždět černý mercedes a za ním Emmettův džíp.
,,Co budeš chtít" řekl mi Edward, když z garáře vystartovala stříbrná motorka.
,,húúúúúúúúúúúúúúúúúúúú" zakvílela Alice a my osaměli.
,,Cokoliv s tebou" řekla jsem a rozhodila ruce kolem jeho těla.
,,Tak třeba začneme večeří v Port Angeles?" zeptal se, dlouze mě políbil a své ruce zapletl do mých vlasů, poté se mě odtáhl ke svému stříbrnému Volvu

jsem tu s novinkami

21. března 2009 v 15:59 | Ginger - majitelka blogu
Nazdárek, jsem zpátky, i když jen napůl, do děje mě vtáhl hokej, včera to bylo úplně famózní .......... ale dost! Právě píšu 2. díl kapitoly až na věky věků, myslím, že se vám bude líbit, mám na vás připravenou takovou akcičku s Bellou a Edem, no spíš je to taková předehra na díl 3. takže ............ za chvíli, to tu, doufám bude, jinak jestli máte otázečku, ptejte se. zatím

foto

8. března 2009 v 10:38 | ginerva - majitelka |  TW obrázky, fotky, zajímavosti
tahle je úža


new moon - diskuze

8. března 2009 v 10:31 | ginerva - majitelka |  TW filmy
tak jsem četla, že new moon bude mít u nás premiéru až v lednu ................ no tak to bude super, já se těšila tak na listopad nejhůř prosinec, co si o tom myslíte vy?

8. kapitola - Rozhovor

8. března 2009 v 10:20 | ginerva - majitelka blogu |  povídka HP Temné časy Harryho Pottera
Touto kapitolkou se s vámi loučím, nebudu tu 14 dní, takže papa a hezké čtení, jo a ještě něco, chcete aby to miminko co Ginny čeká bylo Severuse, nebo Harryho? a co dál s Hermionou? Chtěla bych znát vaše názory. papa za dva týdny.

8. kapitolka - rozhovor
Strach byl větší, než bolest, když se skláněla nad Harrym, který spadl z koštěte po tom co do něj Ron vrazil. Proč to Ron udělal? A kde je Hermiona?
,,Harry" řekla, Ron naštvaně přistál vedle Harryho
,,Můžeš za to ty" řekl, plivl na zem a odešel pryč
,,Rone!" vykřikl Harry
,,Ten se nevrátí" řekl s klidem Severus, stál ve dveřích, na sobě černý plášť sahající na zem a ironický úšklebek zdobil jeho obličej. V Harrym se zvedla velká dávka nenávisti, jestli se jí jenom dotkl tak ............
,,Kde je Mia?" zeptala se Ginny dřív, než se stačil Harry nadechnout, ,,a co se stalo s Ronem?"
,,Hermionu unesli, já musím .... musím si s promluvit se Severusem" řekl a vešel do domu, Severus za ním, věděl na co se ho hodlá ptát, začal.
,,Pán Zla jí chtěl, tušil, že ví hodně věcí a má slabost na ............. mudly" dořekl, posadil se v kuchyni s Harrym. Ginny jim podala whisky a dvě sklenky.
,,Zemře?" zeptala se, pohledem těkala mezi Severusem a Harrym. Harry se podíval na Severuse a Ginny vzal k sobě na klín.
,,Pán Zla nepropouští své zajatce" řekl a odvrátil pohled od nich, kdyby si Pán Zla vzal Pottera tak .... V kuchyni zavládlo ticho které prolomila až Ginny.
,,A co Ron?"
,,Myslí, že za to můžu já" řekl Harry a svou hlavu schoval do Ginniyných vlasů, Severus se hodlal oddálit od této dvojice, nebo se chystal předstírat bolest svého zranění, aby se o něj starala, ale nehodlal jí zatěžovat život, pokud je tu možnost, že nosí jeho dítě. Bolest ho ale přemohla, sykl, Ginny se k němu přihnala.
,,Co ti je?" zeptala se starostlivým hlasem, Severus se ušklíbl, bolest se znovu vydala na obchůzku jeho tělem.
,,Dost to bolí" řekl a zhroutil se do bezvědomí.

,,Bude v pořádku?" zeptal se Harry, v jeho hlase nebyla slyšet prosba k bohům, aby ho ušetřili.
,,Bude" řekla Ginny jasným hlasem a vyměnila obklad ze Severusova čela.
,,Prostě se o mě přehnaně staral, místo aby se zotavoval on sám" řekla a odešla z místnosti do koupelny. Přehnaně staral, Harry ty slova nechal proplouvat svým tělem a probodával Severusovo tělo zlostným pohledem.

Zabouchla za sebou dveře koupelny, jediné místo kde byla sama, přemýšlela co bude dělat. Vytáhla mudlovský časopis a nalistovala potřebnou stranu, co je to DNA. Jistě, genetický lektvar jí byl známý, ale sama si na něj netroufne, a kde bere tu jistotu, že ho potřebuje? Nikde, plán již měla promyšlený, Harrymu dá silnější lektvar na spaní a odebere mu krev, pak půjde na mudlovskou kliniku a nechá udělat testy otcovství a pak ..... jen pro jistotu, samozřejmě.

,,Co jsi tu dělala?" zeptal se Harry, nechtěl jí vyslíchat.
,,Bála jsem se o vás" řekla Ginny a přešla ke kuchyňskému koutu, mávla hůlkou
,,Máš hlad?" zeptala se a začala vařit, Harry se posadil, ubíral se v myšlenkách.
,,Co bude s Hermionou?" zeptala se Ginny
,,Nevím"
,,Nemůžeme jí nechat umřít"
,,Ginny, co .... co mám dělat? Ron mě obviňuje, ten šálek nemáme a ...." a ty mě možná podvádíš s tím všivákem v pokoji, dodal si pro sebe.
,,Harry já jsem tu s tebou" řekla Ginny a vrátila se k večeři.

u Pána Zla

,,Můj Pane, máme jí"
,,A Potter?"
,,Utekl, ale máme tu šmejdku"
,,Přiveďte jí" řekl Voldemort, smrtijed se uklonil a odešel.
,,Nechte mě, pusďte, no tak"
,,TICHO" zahřměl Voldemort, ,,Bello, máš tu dárek" zavolal Voldemort a podíval se na Hermionu.
,,Nic vám neřeknu" začala Hermiona, když do místnosti vešla Bellatrix, Voldemort pokrčil rameny.
,,Ať řekne to hlavní, pak jí zabij" řekl a odešel, Bella se usmála, přešla k Hermioně.
,,Co jste dělali na cestě do Bulharska?" zeptala se, Hermiona neodpověděla.
,,Crucio" zahřměla Bella, Hermiona se svíjela v bolestech, Bella přestala, ,,to byl jen začátek" ušklíbla se, ,,takže znova, proč do Bulharska, připomínám, že za špatnou odpověď to schytáš"
,,Do toho vám nic není"
,,Špatně, Crucio .............................. možná to byla těžká otázka, i když Severus říkal, že jsi bystrá, ale možná lhala, jako vždy, takže něco lehčího, kde je Severus?"
,,Nevíte kam se vám schoval smrtijed? Ode mne to nečekejte, nevím to" řekla Hermiona
,,Crucio" zahřměla Bella
,,Určitě ho schovává Potter viď? A tobě svěřil, kde bydlí, nebo ne? Nemá tě jako důvěryhodnou osobu? Ale něco nám řekneš, nedělám to ráda, crucio je lepší, ale tohle" řekla a ukázala na malou lahvičku čiré tekutiny, ,,je spolehlivější" dodala a vlila pár kapek veritaséra Hermioně do úst ............................

1. kapitola On ne!

1. března 2009 v 16:09 | Ginger - majitelka blogu |  povídka TW Až na věky věků
A je tu nová kapitolová povídka až na věky věků na téma stmívání. Obdobím je zařazená po novém měsíci, je samozřejmě o Edwardovi a Belle. Bude plná překvapení vlkodlaků, Volturiových, zvláštních schopností a nebude jí vyprávět jen Bella, ale i Edward a některé části Charlie. Doufám, že se Vám bude líbit.
Tuto část vypráví jen Bella a prosím o komentíky, abych věděla, jestli se vám povídka líbí, děkuji.

1. kapitola On ne!
Bella
Probudila jsem se, jako už po kolikáté v Edwardovo náručí. Rozespale jsem zívla, tahle noc byla plná nočních můr. Edward se ke mě sklonil, políbil mě zlehka na rty, po doteku jeho rtů mi ty moje brněly a chtěly víc, Edward se pousmál, políbil mě znova, tentokrát jsem ho ale objala kolem krku. Jeho rty se přesunuly k mému uchu.
,,Skočím pro auto" zamumlal svým sametovým hlasem a byl pryč. A já? Celá šťastná, že mám před sebou den, s nejbáječnější bytostí na světě, jsem se vydala do koupelny.
,,Dneska nějak zvesela" podotkl Charlie a usmál se na mě, úsměv jsem mu opětovala, aby ne, byl pátek a Edward mě mel vyzvednout.
,,Cullen tě zase vyzvedene?" zeptal se
,,Je to Edward tati a ano vyzvedne" řekla jsem, moc dobře jsem věděla, že Edwarda nemá rád, jejich přátelství skončilo ihned po Itálii, kdy jsem se s ním vrátila, tedy on se mnou nesl mě v náručí, a já tátovi oznámila, že se mnou zůstane. Jinak proti Cullenovým nic neměl, jen mu vadil jejich nejmladší (a nebo nejstarší, jak chcete) syn. Venku zastavilo auto a já celá šťastná, abych viděla zase jeho tvář a cítila jeho rty na mých vyběhla z domu se slovy, ,,tak po škole tati"
Měla bych se chovat normálně, vždyť jsme se před chvílí rozloučili, jenže když jsem nastoupila do jeho volva, on za volantem neseděl, nebyl v autě vůbec.
,,Edwarda nebereme cestou do školy" řekla mi Alice a rozjela se ke škole.
,,Co ..." začala jsem
,,Edward si něco potřebuje zařídit" řekla Alice
,,Co?" zeptala jsem se, její tvář zvážněla, chvíli přemýšlela, než odpověděla.
,,Vůbec nevím co se stalo, měla jsem vidění a ty jsi se .... bála jsem se o tebe a on ti to už Edward vyřídí sám" řekla zajela k chodníku a Edward nastoupil do auta, otočila jsem se, políbil mě na tvář s omluvou na tváři.
,,Měla jsi pravdu" začal mluvit na Alici, ta si povzdechla, ,,ano, ano řeknu jí to, ale až ve škole" řekl a já jsem zahnala otázku, která se mi drala na jazyk, on mi to vysvětlí. Posadili jsme se na naše obvyklá místa v učebně a já jsem čekala, než začne, nemluvil se mnou, držel mě za ruku a hladil mě po vlasech celé tři hodiny, o přestávce, hodinu před oběděm jsem toho začala mít dost.
,,Edwarde" začal sám.
,,Alice měla vidění, ráno, neviděla co se stane, jen ses jí určitým způsobem ztratila"
,,Určitým způsobem?"
,,Unesli tě" řekl a podíval se stranou
,,Kdo?"
,,Alice útočníka neviděla"
,,Ale ty víš kdo to byl" řekla jsem a podívala se mu do očí, neodpověděl.
,,Alice je na mě soustředěná, musela toho únosce vidět a ty jsi si ráno něco zařizoval, byl jsi za ním, v autě si řekl Alici, že měla pravdu, víte kdo to byl" skoro jsem na něj křičela, umlčel mě, krátce mě políbil, zazvonilo na hodinu.
,,Ona ho vážně neviděla" pošeptal mi do vlasů a můj svět se zhroutil, on by to neudělal, dralo se mi z hrdla, ale nahlas jsem do říct nedokázala.
,,Ne" řekla jsem věcně a Edward mě pochopil
,,Boužel" řekl a zadíval se do dálky, pokoušela jsem se vnímat výklad, nešlo to, v hlavě mi vypukl ohňostroj otázek.
,,To by Jacob neudělal" zašeptala jsem, Edward mi neodpověděl.
,,Proč?" zeptala jsem se zmateně.
,,Nedokáže přenést přes srdce, že jsi se mnou, věř mi, tohle by chtěl udělat každý kluk v téhle třídě" šeptal a pohled mu sklouzl na Mika.
,,Jacob je můj kamarád, musí chápat že ..."
,,Bells" zašeptal tak tichým hlasem, že jsem měla problém zachytit, co mi chce říct, ,,pochopila bys, kdybych ti řekl, že mám rád třeba Jessiku?" jeho slova jsem nevnímala, hlavou mi proudily jen dvě slova můj kamarád.
Na oběd jsme šli ruku v ruce a mlčky. Alice se k nám přidala u pultu s jídlem a Edward protočil oči a přikývl, pochopila jsem proč Emmett jejich rozhovory nesnáší, mě už začínali dohánět k šílenství.
,,To je myslím, to nejlepší, co můžeme udělat, vyřiď to s Charliem, přeci jen, je pátek" ušklíbl se na Alici, vzal tác s jídlem do jedné ruky, mě vzal tou druhou za mojí a táhl mě do nejzapadlejšího rohu jídelny. Sedla jsem si a čekala, sledoval popraskanou zeď za námi a já věděla, že začne.
,,Ty praskliny my vždycky připomínali ......" svěsil hlavu dolů, ,,Alice tě zase viděla zmizet, jediná šance je držet tě u nás. Přemluvíte Charlieho, pojedeš na víkend k nám." Vzala jsem ho za ruku.
,,Vím, že se mě snažíš chránit, ale on je můj kamarád. Proč by mi to dělal?" neodpověděl, zase koukal na praskliny za námi.
,,Čeká, že ho budeš milovat víc než mě, když budeš s ním"
,,Ne když mě unese" vykřikla jsem a několik studentů se po nás ohlédlo.
,,Bello, klid" říkal svým sametovým hlasem.
,,Přivedeš ho" řekla jsem, ani jsem nevěděla, kde se ve mě vzalo to sebevědomí.
,,Zítra ho přivedeš k vám, nebo kdyby to někomu z vás vadilo tak nikam jinam, já si s ním promluvím, vysvětlím mu že ..... že ..." co jsem mu vlastně hodlala vysvětlovat? Že Edwarda miluju a nikdy ho neopustím, že i kdyby mě nutil, tak nikdy, nikdy bych nebyla s ním? Jedno jsem věděla, nemohou mě před ním pořád ukrývat.
,,Bello, Jasper má jiný plán"
,,Ne" řekla jsem, ,,nikdo umírat nebude, půjde to po mém!"
,,Co když to nepůjde po tvém?" zeptala se.
,,Jacob nezemře rukou jednoho z vás" řekla jsem rázně, ,,uděláš to pro mě?" přikývl a já mu byla vděčná. Cestou domů, poté co jsme vysadili Alici na rozcestí, mi Edward připoměl jednu podstatnou věc.